Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
email:lisrec@lisrec.com

Přivítali jsme významnou návštěvu z Číny

V našem testovacím středisku jsme přivítali ředitele pro Evropu čínské asociace pro ochranu a čistší výrobu energie (China Industrial Energy Conservation and Cleaner Production Association) pana Li Beihua.

 

(foto u stolu z levé strany: Petr Sýkora člen představenstva Nadačního fondu Lisrec, Václav Svoboda CEO Lisrec Technology, MUDr. Stan Kusý CEO Nadačního fondu Lisrec, Li Beihua ředitel China Industrial Energy Conservation and Cleaner Production Association pro Evropu , Beata Musialová překladatelka, Jiří Kolář Regionální ředitel Lisrec pro Afriku, Kongo a Kamerun)

Na této pyrolyzní technologii reálně testujeme různé druhy odpadů a různé směsy abychom dosáhly nejlepších výsledků na výstupu. Dokážeme tak získat přesné reálné hodnoty, které následně aplikujeme do praxe při recyklaci odpadů v postižených lokalitách. Neopíráme se jen o teoretické studie, jaký by měl být výsledek, ale především o praktické zpracování odpadu, které nám ukáže a potvrdí všechny možné varianty abychom získali z odpadu maximum energie při zachování čistého a ekologického procesu recyklace.

     

Zároveň můžeme klientovi dát přesné informace o množství a druhu energie, které získá z odpadu, který chce zpracovávat a za jak dlouho se mu vrátí jeho investice do technologie.

Nedávno jsme zde úspěšně provedli testování a recyklaci vzorků kontaminované půdy ropnými produkty z oblasti Kuvajtu.